Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski Krzyż Wolności i Solidarności Odznaka Honorowa Działacza Opozycji lub Osoby Represjonowanej Złota Odznaka za Zasługi Konfederacji Polski Niepodległej Solidarność - KPN

Wszelkie materiały i treści dostępne na tej stronie - poza wyraźnie oznaczonymi przypadkami - stanowią własność właściciela domeny i serwisu. Dozwalamy możliwość nieograniczonego wykorzystywania naszych materiałów i treści w innych serwisach internetowych, opracowaniach i audycjach w sposób niegodzący w dobre imię śp. Jacka Jerza oraz pod warunkiem podania źródła i poinformowania nas o miejscu wykorzystania naszych treści.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Uprzejmie prosimy o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek dokumenty, informacje i materiały (w szczególności nagrania audiowizualne i zdjęcia) dotyczące Jacka Jerza.


Nazwisko
Adres email
Temat
Wiadomość
Kod
weryfikacyjny
Wpisz kod z obrazka:


Dane osobowe wprowadzone w powyższym formularzu użyte zostaną wyłącznie w celu ewentualnej odpowiedzi na Państwa wiadomość. Nie przechowujemy ani nie przetwarzamy żadnych danych osobowych w jakichkolwiek innych celach.